Kariéra

V Broker Consulting se můžete uplatnit dlouhodobě jako finanční konzultant - specialista, nebo jako manažer týmu. Jaké příležitosti vás čekají ve společnosti Broker Consulting?

Finanční konzultant

Práce finančního konzultanta dnes představuje prestižní povolání. Umožní vám poskytovat smysluplnou, veřejností žádanou službu. Navíc si budete moci volně plánovat pracovní čas a dosahovat nadprůměrných výdělků.

Budete s klienty realizovat řešení, která jim nejlépe pomohou dosáhnout na jejich finanční cíle, a která jim dlouhodobě pomohou ušetřit peníze.

Chci více informací o pozici "finanční konzultant".

Manažer

Poskytovat podporu a zázemí pro členy svého týmu - to budou hlavní cíle vás, jako manažera v Broker Consulting. Nejprve si vybíráte spolupracovníky. Vyhledáváte obchodní příležitosti, koučujete své spolupracovníky.

Jak se rozvíjí kariéra dál? Zhruba za rok až dva postavíte početný tým. Budete stát před rozhodnutím, zda otevřít vlastní kanceláře nebo klientské centrum. Nic nebrání tomu, abyste po několika letech řídili několik klientských center a dosáhli až na nejvyšší pozice v rámci kariéry.

Cestu do senior managementu jsme nejenom otevřeli, dali jsme jí konkrétní podmínky.

Chci více informací o pozici "manažer týmu".

Kariéra v Broker Consulting

Jedinečná Eurokariéra Broker Consulting umožňuje, abyste si splnili své pracovní cíle a dostáli svým ambicím.

  • Podmínky jsou stejné pro všechny
  • Podmínky jsou dané předem
  • Podmínky jsou dané smluvně
  • Splnění podmínek je reálné
  • Sami si určujete tempo svého postupu

Průměrná doba postupu v kariéře Broker Consulting

  • Na pozici manažer nebo finanční specialista se dostanete průměrně do 2 let
  • Na ředitelské pozice můžete dosáhnout do 4-8 let

Příležitost - neobsazený trh

Považujete za jednoduché najít trh s vysokým potenciálem růstu, ve kterém byste se realizovali? Dle odhadů dojde k nasycení trhu finančního poradenství v ČR až ve druhé polovině následujícího desetiletí.

Na trhu probíhá trend odklonu lidí od klasického bankovnictví a zároveň se zvyšuje poptávka po kvalitních finančních službách, které více sledují reálný přínos pro klienty. Právě to stojí za loňským růstem finanční skupiny Broker Consulting o 21 %.

Příležitost - financování bydlení


Financování bydlení představuje službu, o kterou klienti velmi stojí. Proto počet klientů, kteří využili službu OK Bydlení, vzrostl v roce 2011 v porovnání s předchozím rokem o desítky procent. Vašimi klienty se mohou stát nejenom noví žadatelé o plán financování bydlení, ale statisíce lidí, kteří si úvěr na bydlení již pořídili.

Příležitost - vládní reformy


Reforma penzijního systému se již nyní velmi pozitivně projevuje na práci ve finančním poradenství. Změny budou obrovskými výzvami a příležitostmi pro finanční konzultanty. Reforma je pro české občany velmi nepřehledná, můžete se stát nositeli objektivních a nezkreslených informací.

Obor, který znamená růst...