Pro studenty

Hledáte možnost, jak zvýšit svou hodnotu na trhu práce? Uvítali byste také praktické vzdělání a zároveň potřebujete vydělávat, aniž byste přerušili studium? V Broker Consulting všechny požadavky skloubíte dohromady, protože se můžete stát součástí studentského programu, ve kterém získáte:

  • Individuální pracovní rozvrh
  • nastavení vlastního tempa postupu
  • základní vzdělávací systém v hodnotě více než 60 000 korun

Praxe

Při práci v naší společnosti Broker Consulting získáte praktické vzdělání a hlavně praktické zkušenosti v oblasti financí, obchodního jednání, manažerských dovedností a základů podnikání. Praxe se pro vás stane prostředkem k zajímavým výdělkům. Ti nejlepší z vás zůstanou po ukončení studií a spojí svou životní kariéru s námi.

Příjem

Studenti si naši společnost vybírají, protože je neznevýhodňuje pro jejich nezkušenost. Mladí lidé mají obrovský potenciál. Cítíme jako důležité jejich talent objevit a nechat ho růst. Naši spolupracovníci - studenti si mohou život zařídit podle svých požadavků. Na nadstandardní příjmy v Broker Consulting dosahují i studenti. Využijte svoji šanci.

Čas na studium

Studium podporujeme. Právě finanční nezávislost na dalších osobách umožňuje studovat vlastním tempem, z vlastního přesvědčení a dobrovolně.

Kariéra

Kariéra ukazuje cestu, kterou můžete jít. Pravidla jsou stejná a platí pro všechny. Na povýšení u nás nemá vliv subjektivní hodnocení nadřízených pracovníků. Výsledný postup záleží pouze na vás. Kariérní postup vám umožní provozovat po čase OK Finanční centra a splnit si vaše podnikatelské ambice.

Výběrové řízení

Jako uchazeči o práci v Broker Consulting projdete výběrovým řízením a následným několikatýdenním zapracováním. Uspět není lehké, ale neznevýhodňujeme studenty. Naopak. Rozhodují vaše schopnosti, postoje a motivace, ne uvedený počet let praxe v životopisu.

Vyplňte formulář níže, ozveme se Vám zpět

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ potvrzuji seznámení se s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

(?)

Společnost Broker Consulting, a. s., bude zpracovávat mé osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, telefon, e-mail, adresa trvalého bydliště a další identifikační a kontaktní údaje, a to za účelem marketingu, který zahrnuje zejména personalizovanou nabídku finančních a realitních služeb. Souhlas je platný po dobu tří let následujících po roce, ve kterém byl tento souhlas udělen. Beru na vědomí, že udělení tohoto souhlasu je dobrovolné a že ho mohu zcela nebo zčásti odvolat. Bližší informace o způsobu zpracování osobních údajů naleznete na https://www.bcas.cz.

CAPTCHA
Ochrana proti spamu, opište níže uvedené znaky
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.