Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

OK Bydlení

Díky službě OK Bydlení výhodně koupíte nemovitost a budete ji optimálně financovat. Tato služba se soustředí na všechny etapy pořízení vlastní nemovitosti a zahrnuje i realitní služby.

Pořízení nového bydlení či investiční nemovitosti má obvykle následující fáze:

 1. fáze - Příprava v podobě vytvoření optimálního množství finančních prostředků tak, aby pro vás byl následně čerpaný úvěr na bydlení co možná nejvýhodnější a co nejméně tak zatěžoval váš rozpočet.

 2. fáze - Vyřízení a čerpání úvěru na bydlení. Vyjednávání s bankami o podmínkách úvěru, včetně jeho ceny (úrok, poplatky). Následné čerpání nejvýhodnějšího úvěru na bydlení a poradenství během čerpání tohoto úvěru.

 3. fáze - Vyhledání správné nemovitosti. Vyzkoušejte také nabídku nemovitosti v realitním portfoliu naší společnosti nebo služeb našich realitních specialistů a najděte snadno naši vysněnou nemovitost.

 4. fáze - Prodej či pronájem vaší původní nemovitosti. Zařídíme vám profesionální nafocení nemovitosti, inzerci na nejvyhledávanějších realitních serverech a aktivní prodej nemovitosti za špičkových podmínek.

 5. fáze - Servis - komunikace s bankou o změnách a nenadálých okolnostech ve vašem životě (např. při ztrátě zaměstnání). Zajištění nejvýhodnějších podmínek ke konci fixace úrokové sazby hypotečního úvěru, zprostředkování jiného, výhodnějšího, úvěru v případě refinancování stávajícího úvěru na bydlení.

Pořízení vlastního bydlení patří mezi základní kroky k dlouhodobé finanční stabilitě domácnosti. I vzhledem k historicky nejnižším úrokovým sazbám je investice do bydlení v současnosti velmi žádaným artiklem. Během života se s nákupem či prodejem nemovitosti, obvykle na hypotéku, setkává každý člověk několikrát. Broker Consulting dokáže díky dlouhodobé péči a servisu klientů, na němž si společnost zakládá, zajistit maximální pohodlí a výhodnost.

Jak máte své bytové potřeby zajištěné vy?

 • Z jakých zdrojů budete platit nájemné v době, kdy budete na penzi v případě, že se rozhodnete si vlastní bydlení nepořizovat? A to v podmínkách rostoucího nájemného, ovšem při klesající reálné výši státního důchodu.

 • Kolik máte naspořeno na pořízení vlastního bydlení v budoucnosti? Rozdíl mezi splátkami úvěrů s doložením vlastních prostředků a bez doložení vlastních prostředků se i v případě malých úvěrů pohybuje v řádu stokorun měsíčně, u vyšších úvěrů v řádu tisíců korun měsíčně.

 • Jakou částku platíte za svůj stávající úvěr na bydlení? Uvítali byste snížení této částky o 700 Kč? Právě to je částka, kterou v průměru dokáže konzultant společnosti Broker Consulting ušetřit svým klientům na splátce úvěru na bydlení.

 • Máte připravené všechny podklady k vyjednávání s bankou na konci fixace úrokové sazby? Přijmete i nevýhodné podmínky v dalším fixačním období nebo budete chtít ušetřit?

 • Z jakých zdrojů budete splácet svůj stávající úvěr na bydlení v případě ztráty zaměstnání, úrazu, dlouhodobé nemoci, invalidity či dokonce smrti? Bydlíte-li v pronajatém bytě, z jakých zdrojů bude v případě těchto nepříjemných životních událostí placen pronájem této nemovitosti?

 • Máte na důchodový věk vyřešený typ bydlení dle svých představ, nebo byste chtěli místo, velikost či stav svého obydlí do svých seniorních let vylepšit dle svých snů?

 • Chcete investovat do nemovitosti a nevíte si na realitním trhu rady?

Jak vám může pomoci konzultant společnosti Broker Consulting

Ať již vysněné bydlení máte, nebo ho teprve plánujete, je konzultant společnosti Broker Consulting tím, kdo vám zajistí, aby se pro vás bydlení a jeho financování nestaly jen dalším stresem. O výhodách silného zázemí společnosti Broker Consulting a kvalitách našich konzultantů nesvědčí jen slova, ale i celkový objem úvěrů, který jsme zprostředkovali našim klientům. Ten se za 17 let působení naší společnosti vyšplhal na částku více než 10 miliard korun. Průměrná úspora na úvěru na bydlení přitom činila v porovnání s konkurencí 700 Kč měsíčně.

V případě prodeje nemovitosti či jejího nákupu vám dokáže realitní specialista aktivně pomoci k co nejhladšímu a bezpečnému průběhu realitní transakce.

Výhody služby OK Bydlení

 • Garance výhodnosti. Naše služby jsou bezplatné. Na úvěrech na bydlení vám přitom dokážeme ušetřit v průměru 700 Kč měsíčně.

 • Garance jistoty. Spolupracujeme pouze se silnými finančními institucemi s vysokým ratingem, které vykazují vysokou kvalitu produktů.

 • Garance kvality. Naše řešení pravidelně získává významná ocenění v nezávislých testech. Na kvalitu poskytovaného řešení dohlíží tým předních českých analytiků.

 • Garance férového jednání. Fair-play patří mezi hlavní motta naší společnosti. U nabízeného řešení se dozvíte všechny důležité informace, včetně případných rizik. Kterýkoliv z našich klientů může v případě pochybností o nabízeném řešení vznést dotaz na naši etickou komisi.

 • Garance dohledu. Naši konzultanti disponují všemi zákonem stanovenými oprávněními. Jsme členy a stáli jsme u zrodu oborové asociace USF (nyní ČASF), která dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb napříč celým oborem finančního plánování.

Výhody OK Realitních služeb

 • Garance stabilní a solventní společnosti. Naši realitní specialisté pracují pod záštitou společnosti s téměř miliardovým obratem, což zajišťuje stabilitu a solvenci společnosti. Klienti si tak mohou být jisti i při využití bezplatné peněžní úschovy na účtu realitní kanceláře.
 • Garance komplexního zajištění celého prodeje/nákupu nemovitosti. Naši realitní specialisté vás provedou nejen celým realitním obchodem, ale dokáží zároveň najít i nejvýhodnější podmínky na trhu ohledně financování nemovitosti.
 • Více informací o OK Realitních službách naleznete na speciálním webu pro tyto služby: http://www.okrealitnisluzby.cz/

Chcete vědět, jaké výhody vám může služba OK Bydlení přinést? Neváhejte nás kontaktovat.