Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

OK Finanční plán

Finanční plán je nejmodernější a klienty nejvíce preferovanou službou. Na základě podrobné analýzy vaší situace získáte návod, jak si splnit své strategické finanční cíle s pomocí efektivních finančních produktů, které jsou na trhu k dispozici. Finanční plán je vytvářen jedinečným software "OK Finanční plán". Zohledníme váš vztah k riziku i již sjednané produkty a řešení vám přizpůsobíme na míru.

 

OK Finanční plán získal v minulosti tato významná ocenění

2008 2010 2011
Vítězství v kategorii "Kvalita nabízeného řešení v testu služeb finančních poradců pořádaného odborným časopisem Osobní finance Úspěšné zvládnutí testu pořádaného Českou televizí v pořadu Černé ovce Absolutní vítězství v největším testu finančních poradců pořádaném na území České republiky

 

Výhody služby OK Finanční plán:

  • Služba je bezplatná.

  • Výběr pro vás opravdu výhodných produktů. Každý OK Finanční plán je unikátní a sestavený na míru každému klientovi zvlášť. Dosažení pro vás výhodného řešení zajišťuje výběr z několika stovek produktů poskytovaných 65 společnostmi, se kterými společnost Broker Consulting spolupracuje.

  • Bezpečnost uložených prostředků. Služba OK Finanční plán zahrnuje pouze silné finanční instituce s vysokým ratingem, které vykazují vysokou kvalitu produktů a profesionální přístup ke klientům.

  • Trvalá péče a dlouhodobý servis. U služby OK Finanční plán je samozřejmostí i pravidelný bezplatný finanční servis, který vám umožňuje včas reagovat na změny ve vaší finanční situaci i situaci na finančních trzích. Máte se vždy na koho obrátit.

Co obsahuje služba OK Finanční plán?

OK Zabezpečení

Existují situace, které vám mohou přinést komplikace a stojí peníze. I v těchto chvílích se můžete spolehnout na svůj Finanční plán. OK Zabezpečení vnáší do vašeho rozpočtu klid a jistotu, že budete mít dostatek finančních prostředků například v situaci, kdy vám živel zničí domov nebo přijdou zdravotní komplikace. Hlavním cílem OK Zabezpečení je udržet váš život bezstarostný jak jen je to možné. Naši klienti v rámci OK Zabezpečení navíc ušetřili na pojistných produktech v průměru 20 %.

OK Spoření

Hlavním cílem OK Spoření je zajištění toho, abyste měli vždy včas k dispozici prostředky nutné k uhrazení výdajů. Stejně důležité je však i to, aby se vám tyto prostředky úročily nejvyšším možným úrokem, a aby byly tyto prostředky uloženy v bezpečí. Klienti využívající OK Spoření dosáhnou v průměru o 2 % vyšších výnosů.

OK Bydlení

Hlavních přínosů OK Bydlení pro vás je několik. Záleží na tom, v jaké části financování bydlení se nacházíte. Splácíte již úvěr na bydlení? V tom případě Vám OK Bydlení pomůže s maximálním možným snížením splátky stávajícího úvěru. Plánujete vlastní bydlení? Pak vám OK Bydlení pomůže se zajištěním pro vás nejvýhodnějšího úvěru na bydlení. V řeči čísel to pak znamená, že v rámci OK Bydlení můžete na splátce úvěru na bydlení ušetřit v průměru 700 Kč měsíčně.

OK Renta

Chcete si dopřát klidné stáří v důstojných podmínkách? Chtěli byste jít na penzi dříve, než vám to umožní stát? Přesně to jsou úkoly služby OK Renta, která vám zajistí bezpečné a výhodné uložení prostředků určených na spokojené stáří. Cílem této služby je také naspoření prostředků potřebných k zajištění nadstandardních podmínek na penzi v co možná nejkratším horizontu. Z vlastní zkušenosti přitom víme, že 9 z 10 klientů může dosáhnout finanční nezávislosti, tzn. stavu, kdy jste schopni žít pouze z naspořených prostředků, v horizontu 15 -25 let.

Jak probíhá realizace OK Finančního plánu?

1. První schůzka s finančním konzultantem Broker Consulting

První schůzka s finančním konzultantem Broker Consulting proběhne na základě vaší poptávky nebo na doporučení vašich přítel a známých, kteří byli se službou spokojeni. Na této schůzce provede finanční konzultant analýzu všech důležitých dat. Jedná se zejména o vaše strategické cíle, hospodaření domácnosti a vaše stávající finanční produkty.

2. Představení OK Finančního plánu

Na druhé schůzce vám finanční konzultant Broker Consulting srozumitelně představí váš OK Finanční plán. Zjistíte, kde a kolik ušetříte, jaké výnosy vás čekají a kdy si splníte vaše strategické cíle. Společně doladíte detaily a poté, co bude OK Finanční plán plně splňovat vaše představy, poskytne vám finanční konzultant Broker Consulting plnou asistenci při jeho realizaci.

3. Následná péče a aktualizace OK Finančního plánu Broker Consulting

Život je plný změn, odehraje-li se ve vaší rodině událost, která má vliv na nastavení finančního plánu, provede s vámi finanční konzultant Broker Consulting aktualizaci vašeho OK Finančního plánu tak, abyste i nadále využívali efektivně finanční produkty a zároveň si i nadále mohli plnit své cíle. Součástí OK Finančního plánu je i bezplatná následná péče, kterou konzultant Broker Consulting provádí pravidelně jednou ročně, nebo jak to vyžaduje situace.