Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

OK Renta

Když se zabýváte tím, kdy odejdete do důchodu a jak se vám bude s nízkými příjmy žít, odpovědi získáte díky službě OK Renta. Prostřednictvím služby OK Renta si svůj věk odchodu do penze sami zvolíte.  Sami si určíte také výši měsíčního příjmu. Podle našich zkušeností na rentu může dosáhnout během 15 - 25 let 9 lidí z 10. Finanční konzultanti Broker Consulting vám připraví efektivní návod, jak na to.

Jak jste připraveni na budoucnost vy?

  • Dokážete své povolání úspěšně vykonávat až do 70 let věku? Počítáte s tím, že bez naspořených prostředků budete muset pravděpodobně i po šedesátce podstupovat rekvalifikační kurzy a hledat novou práci?

  • Dokázali byste nyní vyžít z průměrného starobního důchodu ve výši 10 033 Kč?

  • Získáváte u svých produktů opravdu maximální výši státních příspěvků?

Jak vám může pomoci konzultant společnosti Broker Consulting?

Chcete žít bez obav z toho, co na vás čeká v pokročilém věku? Chcete získat penzi dříve, než určuje stát? Právě toho vám pomůže dosáhnout konzultant společnosti Broker Consulting. Vaše finance jsou u nás v dobrých rukou. Důkazem může být skutečnost, že naše řešení osobních financí pravidelně získává významná ocenění. Vyzkoušejte financovat své stáří s námi.

Výhody služby OK Renta

  • Garance výhodnosti - naše služby jsou bezplatné. Na investičních produktech neplatíte žádné poplatky navíc.

  • Garance jistoty - spolupracujeme pouze se silnými finančními institucemi s vysokým ratingem, které vykazují vysokou stabilitu.

  • Garance kvality - naše řešení pravidelně získává významná ocenění v nezávislých testech. Na kvalitu poskytovaného řešení dohlíží tým předních českých analytiků.

  • Garance férového jednání. Fair-play patří mezi hlavní motta naší společnosti. U nabízeného řešení se dozvíte všechny důležité informace, včetně případných rizik. Kterýkoliv z našich klientů může v případě pochybností o nabízeném řešení vznést dotaz na naši etickou komisi.

  • Garance dohledu. Naši konzultanti disponují všemi zákonem stanovenými oprávněními. Jsme členy a stáli jsme u zrodu oborové asociace USF (nyní ČASF), která dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb napříč celým oborem finančního plánování.

Informace o pobídkách

Chcete vědět, jaké výhody může služba OK Renta přinést právě vám? Neváhejte nás kontaktovat.