Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

OK Zabezpečení

Hlavním cílem OK Zabezpečení je ochrana před následky nepříznivých životních situací jakými jsou ztráta zaměstnání, dlouhodobá nemoc, invalidita či dokonce smrt. Nedokážeme vás sice ochránit před vznikem těchto nepříjemností, dokážeme však zabránit tomu, aby tyto události měly negativní vliv na vaše osobní finance.

Každý pracující občan České republiky vydělá od ukončení studií a nástupu do práce až po odchod na penzi částku v řádu milionů korun. Bohužel jen malá část obyvatel se někdy zabývala myšlenkou, jakým způsobem si tyto příjmy zajistí v případě například invalidity v době, kdy se výše invalidního důchodu přiznaného státem pohybuje kolem 4 000 Kč měsíčně.

Jak máte své příjmy zabezpečeny vy?

  • Kolik peněz vyděláte od dnešního dne do svého odchodu na penzi?

  • Jakým způsobem máte zajištěno, aby v případě nepříjemné životní události nepoklesla vaše životní úroveň?

  • Stačila by vám pro zajištění vašich potřeb částka pobíraná v rámci invalidního důchodu?

  • Jakým způsobem byste financovali náklady spojené s vytvořením bezbariérového prostředí ve vašem domě či bytě nebo s péčí o nemocného?

Jak vám může pomoci konzultant společnosti Broker Consulting?

V dobách, kdy vaše příjmy poklesnou a výdaje zůstávají stejné, jsou právě konzultanti společnosti Broker Consulting se službou OK Zabezpečení těmi, kdo vám přináší peníze do rodinného rozpočtu.

Výhody služby OK Zabezpečení

  • Garance výhodnosti. Naše služby jsou bezplatné. Na pojistných produktech vám přitom dokážeme ušetřit v průměru 50 %.

  • Garance jistoty. Spolupracujeme pouze se silnými finančními institucemi s vysokým ratingem, které vykazují vysokou stabilitu.

  • Garance kvality. Naše řešení pravidelně získává významná ocenění v nezávislých testech. Na kvalitu poskytovaného řešení dohlíží tým předních českých analytiků

  • Garance férového jednání. Fair-play patří mezi hlavní motta naší společnosti. U nabízeného řešení se dozvíte všechny důležité informace, včetně případných rizik. Kterýkoliv z našich klientů může v případě pochybností o nabízeném řešení vznést dotaz na naši etickou komisi.

  • Garance dohledu. Naši konzultanti disponují všemi zákonem stanovenými oprávněními. Jsme členy a stáli jsme u zrodu oborové asociace USF (nyní ČASF), která dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb napříč celým oborem finančního plánování.

Chcete vědět, jaké výhody může služba OK Zabezpeční přinést právě vám? Neváhtejte nás kontaktovat.