Kdo jsme?

Společnost Broker Consulting založili v roce 1998 lidé, kteří chtěli poskytovat nadstandardně kvalitní služby finančního plánování, na které se klienti mohou spolehnout. V současné době působí Broker Consulting v České a Slovenské republice.

V roce 2017 dosáhl obrat skupiny 1 125 milionů Kč. Díky dlouhotrvajícímu zájmu o služby Broker Consulting skupina již 20 let nepřetržitě každým rokem roste . Služby společnosti využívá více než 600 000 klientů a bezmála 4000 právnických osob.

Hlavní službou, kterou klienti Broker Consulting využívají, je Finanční plán . Mohou si jej nechat zpracovat ve více než 100 klientských centrech a kancelářích a více než 40 OK POINTech od více než 1500 profesionálních finančních konzultantů. Jedinečnost výstupu Finančního plánu Broker Consulting tkví v elektronické aplikaci, která je připravena na základě propracované metodiky finančního plánování.

Při přípravě řešení pro klienty mají finanční konzultanti k dispozici exkluzivní, inovované produkty od mezinárodních finančních institucí. Některé z nich pomohlo vyvinout analytické zázemí společnosti Broker Consulting.

Další službou, kterou mohou klienti společnosti Broker Consulting využít, jsou realitní služby (více na http://www.okrealitnisluzby.cz/). Ty nejvíce pomohou lidem, kteří chtějí prodat či pronajmout svou nemovitost s profesionály. To znamená za dobrou cenu, rychle, bezpečně a hlavně bez starostí. Klienti, kteří na trhu nemovitost či pronájem hledají, zase ocení širokou nabídku a možnost špičkového financování pod jednou střechou.

Od konce roku 2015 společnost přinesla na trh projekt franšízových poboček OK POINT, které nabízejí jedinečný koncept spojující finanční poradenství, realitní služby a bankovnictví. Bankovní služby včetně moderních vkladových bankomatů společnost Broker Consulting nabízí ve spolupráci strategického partnera mBank. V roce 2017 již stojí po celé České republice desítky OK POINTů.

Co znamená finance a reality spolu?

Finance a reality spolu znamená, že nabízíme unikátně propojené finanční a realitní služby. V oblasti financí i realit stojíme mezi dvěma stranami: stranou nabídky, kterou tvoří jak finanční instituce se svými produkty, tak klienti prodavající své nemovitosti, a stranou poptávky, kterou tvoří naši klienti se svými potřebami, cíli a přáními.

Na straně nabídky analyzujeme finanční produkty a klientům pak pomáháme najít, co je pro ně v daném období podle jejich Finančního plánu smysluplné a co už ne. Naší nejdůležitější rolí je být efektivním průvodcem na cestě k finanční nezávislosti, přinášet lidem peníze navíc a pomáhat klientům bezpečnou cestou k bydlení.

Pro svou činnost splňujeme všechny zákonem stanovené podmínky a registrace.

Poslání společnosti Broker Consulting

Jsme finanční a realitní konzultanti. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká živtoní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty i spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.

Na co se často ptáte konzultantů Broker Consulting?

  • O kolik let dříve můžu odejít do penze?
  • Co pro mě konkrétně znamená důchodová reforma?
  • Jak můžu financovat nové nebo lepší bydlení?
  • Jak můžu řešit koupi či prodej nemovitosti?
  • Jak získám státní dotace, na které je ze zákona nárok?
  • Jak lze sebe nebo rodinu finančně zabezpečit pro případ nenadálých událostí?
  • Jakým způsobem dokážu bezpečně a zároveň efektivně vytvářet finanční majetek?
  • Za jakých podmínek jde pojistit mé podnikání a odpovědnost?